دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز


ثبت نام کارآموزی تابستان 1400

به اطلاع دانشجویان رشته دکترای دامپزشکی(ورودی 96 و ماقبل) و کارشناسی بهداشت و بازرسی گوشت (ورودی 97 و ماقبل) می رساند جهت ثبت نام دوره کارآموزی تابستان 1400 از روز شنبه مورخ 1400/04/05  تا  روز سه شنبه مورخ 1400/04/08 به وبسایت دانشکده دامپزشکی مراجعه نمایند و موارد خواسته شده در فرم ثبت نام( قابل دریافت از این لینک) را به دقت تکمیل نموده سپس فایل تکمیل شده را به صورت word در لینک زیر بارگذاری کنند. بدیهی است مهلت ثبت نام برای دانشجویان مذکور تمدید نخواهد شد و هرگونه مشکلات احتمالی ناشی از عدم ثبت نام در مهلت مقرر به عهده دانشجو خواهد بود.

(لینک بارگذاری فرم کارآموزی پرشده) 

توجه: لطفا قبل از پرکردن فرم حتما فایل پیوستی در لینک زیر را مطالعه فرمایید

 /file/download/board/1624477074-.pdf

 

قابل توجه کلیه دانشجویان دانشکده دامپزشکی

تغییر زمان امتحانات پایان ترم 

اطلاعیه مربوطه و برنامه تغییر یافته تقویم آموزشی را از لینک زیر دریافت نمایید

/file/download/board/1620847357-.pdf

 

دریافت دانشنامه

به اطلاع کلیه دانشجویان دانشکده دامپزشکی می رساند امکان در خواست دانشنامه به صورت الکترونیکی و دریافت آن از طریق پست فراهم شده است دانشجویان محترم از این پس می توانند با مراجعه به سیستم سما و قسمت مدریت در خواست تقاضایشان را ثبت و دانشنامه را دریافت نمایند ضمنا فلوچارت درخواست دانشنامه را از لینک زیر دریافت نمایید

/file/download/board/1618233722-.pdf

 

ثبت نام کارآموزی

به اطلاع دانشجویانی که در ترم جاری (992) دروس کارآموزی را انتخاب کرده اند می رساند جهت ثبت نام از روز چهارشنبه مورخه 99/12/13 تا روز دوشنبه مورخه 99/12/18 به وبسایت دانشکده دامپزشکی مراجعه نمایند و قسمت جدول در فرم مربوطه (قابل دریافت از این لینک) را تکمیل نمایند. سپس فایل تکمیل شده را به صورت word در لینک زیر بارگذاری کنند. بدیهی است مهلت ثبت نام برای دانشجویان مذکور تمدید نخواهد شد و هرگونه مشکلات احتمالی ناشی از عدم ثبت نام در مهلت مقرر به عهده دانشجو خواهد بود.

لینک بارگذاری فایل درخواست کارآموزی (مهلت به اتمام رسید)


اینترنت دانشجویان

با توجه به اینکه از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بسته 60 گیگابایتی اینترنت آموزش الکترونیکی ویژه دانشجویان در نظر گرفته شده است، دانشجویان گرامی با توجه به مهلت محدود این طرح، در اسرع وقت با مراجعه به سامانه اعلام شده از سوی وزارت ارتباطات (ictgifts.ir) برای دریافت بسته یادشده اقدام کنند.


 

اطلاعیه مهم 

دانشجویان دکترای عمومی دامپزشکی که قصد انتخاب پایان نامه در نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1400 و پس از آن را دارند لطفا به اطلاعیه مربوطه در بخش اطلاعیه ها با عنوان انتخاب پایان نامه و استاد راهنما مراجعه کنند 

 

 

قابل توجه دانشجویان محترم

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند با توجه به تغییر اتاقهای آموزش دانشکده شماره تلفنهای جدید داخلی به شرح ذیل می باشد:

- آقای اکبران   داخلی:  267

- خانم وکیلی   داخلی:  264

شماره تلفنهای ارتباط با دانشکده: 36378742  و  36378745