دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز


برگزاری مصاحبه جایگزین دکترای 1400

به آگاهی متقاضیان گرامی شرکت کننده در آزمون دکتری سال 1400 رشته فناوری تولید مثل دامپزشکی که مجاز به انتخاب رشته شده و مدارک خود را ارسال کرده اند و از مصاحبه قبلی جامانده اند می رساند برای انجام مصاحبه جایگزین به صورت مجازی از طریق آدرس https://vclass.tabrizu.ac.ir/veterinary  پس از واردکردن نام خود طبق زمان بندی در جدول پیوستی در روز چهارشنبه 19 خرداد 1400 در جلسه مصاحبه شرکت فرمایند. جدول زمان بندی و سایر اطلاعات لازم در لینک زیر موجود است: 

/file/download/board/1623143345-.pdf

 

قابل توجه کلیه دانشجویان دانشکده دامپزشکی

تغییر زمان امتحانات پایان ترم 

اطلاعیه مربوطه و برنامه تغییر یافته تقویم آموزشی را از لینک زیر دریافت نمایید

/file/download/board/1620847357-.pdf

 

دریافت دانشنامه

به اطلاع کلیه دانشجویان دانشکده دامپزشکی می رساند امکان در خواست دانشنامه به صورت الکترونیکی و دریافت آن از طریق پست فراهم شده است دانشجویان محترم از این پس می توانند با مراجعه به سیستم سما و قسمت مدریت در خواست تقاضایشان را ثبت و دانشنامه را دریافت نمایند ضمنا فلوچارت درخواست دانشنامه را از لینک زیر دریافت نمایید

/file/download/board/1618233722-.pdf

 

ثبت نام کارآموزی

به اطلاع دانشجویانی که در ترم جاری (992) دروس کارآموزی را انتخاب کرده اند می رساند جهت ثبت نام از روز چهارشنبه مورخه 99/12/13 تا روز دوشنبه مورخه 99/12/18 به وبسایت دانشکده دامپزشکی مراجعه نمایند و قسمت جدول در فرم مربوطه (قابل دریافت از این لینک) را تکمیل نمایند. سپس فایل تکمیل شده را به صورت word در لینک زیر بارگذاری کنند. بدیهی است مهلت ثبت نام برای دانشجویان مذکور تمدید نخواهد شد و هرگونه مشکلات احتمالی ناشی از عدم ثبت نام در مهلت مقرر به عهده دانشجو خواهد بود.

لینک بارگذاری فایل درخواست کارآموزی (مهلت به اتمام رسید)


اینترنت دانشجویان

با توجه به اینکه از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بسته 60 گیگابایتی اینترنت آموزش الکترونیکی ویژه دانشجویان در نظر گرفته شده است، دانشجویان گرامی با توجه به مهلت محدود این طرح، در اسرع وقت با مراجعه به سامانه اعلام شده از سوی وزارت ارتباطات (ictgifts.ir) برای دریافت بسته یادشده اقدام کنند.


 

اطلاعیه مهم 

دانشجویان دکترای عمومی دامپزشکی که قصد انتخاب پایان نامه در نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1400 و پس از آن را دارند لطفا به اطلاعیه مربوطه در بخش اطلاعیه ها با عنوان انتخاب پایان نامه و استاد راهنما مراجعه کنند 

 

 

قابل توجه دانشجویان گرامی و کلیه کاربران سایت دانشکده دامپزشکی

شماره های تماس مستقیم با دانشکده :           

  36378742    و 36378745

شماره داخلی خانم وکیلی کارشناس تحصیلات تکمیلی به 264 تغییر یافته است