انتخاب رئیس جدید دانشکده دامپزشکی

۱۸ شهریور ۱۳۹۷ | ۲۰:۲۷ کد : ۷۶۱۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۵۲
انتخاب رئیس جدید دانشکده دامپزشکی

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رئیس دانشگاه تبریز طی احکام جداگانه‌ای دکتر موسی رضائی استاد مهندسی مکانیک، گرایش طراحی کاربردی، دکتر قادر دشتی استاد گروه آموزشی اقتصاد تولید و مدیریت کشاورزی و دکتر امیرعلی شهبازفر دانشیارآسیب شناسی دامپزشکی را به ترتیب به ریاست دانشکده های مهندسی مکانیک، کشاورزی و دامپزشکی منصوب نمود.

در بخشی از احکام نامبردگان آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزنده جناب عالی و با استناد به مفاد ماده ۶ آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، به موجب این حکم، با حفظ سمت آموزشی، به این سمت منصوب می‌شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران و صاحب نظران در حسن انجام این مسئولیت خطیر موفق و موید باشید.

از سوابق علمی و اجرایی دکتر امیرعلی شهبازفر دانشیارآسیب شناسی دامپزشکی می توان به عضو حقیقی کمیته جذب گروه پاتوبیولوژی، استاد راهنمای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشکده و...، چاپ و ارائه بیش از ۵۰ مقاله در مجلات علمی پژوهشی درکنفرانس های داخلی و خارجی و... اشاره کرد.

لازم به یادآوری است که دکتر شهبازفردر انتخابات برگزارشده برای تعیین رئیس دانشکده با اکثریت آرای اعضای هیئت علمی دانشکده انتخاب شده بودند.